سئو وبلاگ | سئو چت روم | سئو سایت | بهینه سازی وبلاگ | بهینه سازی سایت سئو وبلاگ , سئو چت روم , طراحی قالب چت روم , سئو سایت , بهینه سازی سایت , بهینه سازی لینک ها , بهینه سازی تصاویر , بهینه سازی چت روم , بهینه سازی وبلاگ tag:http://toblog.ir 2020-10-27T17:53:46+01:00 mihanblog.com سئو تضمینی سایت خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز 2020-07-06T05:48:49+01:00 2020-07-06T05:48:49+01:00 tag:http://toblog.ir/post/6 پی وی سئو تضمینی سایت خرید و فروش اکانت کلش آف کلنزسایت های خرید و فروش اکانت کلش اکنون بسیار زیاد شده اند و رقابت برای رسیدن به صفحه اول گوگل شدیدتر شده است . این سایت ها مانند سایت های فروشگاهی هستند و بهینه سازی آنها دقیقا مثل سایت های فروشگاهی است . در این سایت ها علاوه بر خرید کلش و فروش کلش ، صفحات اختصاصی دیگری برای اکانت بازی هایی نظیر خرید کلش رویال ، براول استارز ، پابجی و خرید و فروش پیج اینستاگرام وجود دارد .پس این سایت ها باید با کلمات کلیدی مختلفی در نتایج اول گوگل باشند .اکنون

سئو تضمینی سایت خرید و فروش اکانت کلش آف کلنزسایت های خرید و فروش اکانت کلش اکنون بسیار زیاد شده اند و رقابت برای رسیدن به صفحه اول گوگل شدیدتر شده است .
این سایت ها مانند سایت های فروشگاهی هستند و بهینه سازی آنها دقیقا مثل سایت های فروشگاهی است . در این سایت ها علاوه بر خرید کلش و فروش کلش ، صفحات اختصاصی دیگری برای اکانت بازی هایی نظیر خرید کلش رویال ، براول استارز ، پابجی و خرید و فروش پیج اینستاگرام وجود دارد .
پس این سایت ها باید با کلمات کلیدی مختلفی در نتایج اول گوگل باشند .
اکنون وب سایت کیمیا وب مرکز طراحی سایت و بهینه سازی سایت های مختلف سفارشات شما عزیزان را با کمترین هزینه قبول میکند . در صورتی که سایت کلشی دارید و میخواهید در نتایج اول گوگل باشید این کار را به متخصصین بهینه سازی در کیمیا وب بسپارید .

خدمات سئوی سایت کلش آف کلنز


در صورتی که تاکنون سایت نداشته اید و میخواهید یک فروشگاه اکانت بازی های آنلاین بزنید علاوه بر سئوی سایت ، میتوانید طراحی را به ما بسپارید . در این حالت به علت اینکه سایت از اول در درست متخصصین ماست سایت را به بهینه ترین حالت طراحی میکنند .
سئو تضمینی سایت خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز
در بهینه سازی سایت کلش اف کلنز ابتدا اولین کار بالا بردن سرعت سایت میباشد که اولین عامل مهم در سئو و بهینه سازی سایت میباشد .
بعد از سرعت کدهای سایت شما را طبق اخرین الگوریتم های گوگل بهینه میکنیم .
بعد از اتمام کار بهینه سازی لینک سایت شما را با رپورتاژ های بهینه شده در بیش از 200 سایت تحت نظر کیمیا وب میذاریم . تمامی این 200 سایت جز سایت های فعال ایران میباشند و بازدید روزانه آنها بسیار بالاست .
در این حالت لینک سایت شما را بر اساس آخرین استانداردهای گوگل در سایت های خودمون میذاریم و کاملا طبیعی و با سئوی کاملا قانونی در گوگل بالا میبریم .
برای توضیحات بشتر میتوانید با شماره 09149354371 یا ایدی تلگرام kazembahari@ در ارتباط باشید .
وب سایت ما : کیمیا وب

وبسایت آنلاین ها یکی از نمونه کارهای طراحی کیمیا وب میباشد که در عرض 2هفته با کلمات کلیدی به صفحه دوم گوگل اومد . به یقین میتوان گفت تا یک ماه دیگر این وب سایت جز اولین لینک های گوگل خواهد بود . برای مشاهده وب سایت های نمونه روی لینک های زیر کلیک کنید
آنلاین ها
سوپر کلش
]]>
آموزش معرفی وبلاگ به گوگل 2020-02-07T01:45:24+01:00 2020-02-07T01:45:24+01:00 tag:http://toblog.ir/post/4 پی وی آموزش معرفی وبلاگ به گوگلبسیاری از وبلاگ نویسان وبلاگ های خوبی را طراحی میکنند و حرفه ای عمل میکنند ولی بازدید قابل انتظاری ندارند و بازدیدشان هرروز کم میشود !اگر شما هم وبلاگ نویس هستید و میخواهید بازدید وبلاگتان افزایش یابد این مقاله را با دقت بخوانید و مطابق با روش گفته شده جلو بروید .وقتی وبلاگتان را به گوگل معرفی میکنید سایت شما در این موتور جستجو ثبت میشود و بعد از رعایت اصول سئو و بهینه سازی شاهد آدرس وبلاگتان در نتایج صفحات اول گوگل خواهید شد .معرفی وبلاگ به گوگل کار چندان مشکلی آموزش معرفی وبلاگ به گوگل

بسیاری از وبلاگ نویسان وبلاگ های خوبی را طراحی میکنند و حرفه ای عمل میکنند ولی بازدید قابل انتظاری ندارند و بازدیدشان هرروز کم میشود !
اگر شما هم وبلاگ نویس هستید و میخواهید بازدید وبلاگتان افزایش یابد این مقاله را با دقت بخوانید و مطابق با روش گفته شده جلو بروید .
وقتی وبلاگتان را به گوگل معرفی میکنید سایت شما در این موتور جستجو ثبت میشود و بعد از رعایت اصول سئو و بهینه سازی شاهد آدرس وبلاگتان در نتایج صفحات اول گوگل خواهید شد .
معرفی وبلاگ به گوگل کار چندان مشکلی نیست و بعد از یک بار معرفی میتوانید هزاران وبلاگ را به راحتی به گوگل معرفی کنید . پس با آموزش معرفی وبلاگ به گوگل با ما همراه باشید ...

 • برای معرفی وبلاگ به گوگل یا وب سایت به گوگل به سایت زیر مراجعه کنید ...روی لینک زیر کلیک کنید :
گوگل وبمسترز

در واقع وبمسترز یعنی مدیران سایت و به وسیله ابزارهایی که اینجا گوگل به شما میدهد میتوانید سایت خود را به راحتی مدیریت کنید و از بازدیدها و کلمات کلیدی وبلاگتان مطلع شوید و همچنین بدانید که بازدیدکنندگان به چه کلماتی وبلاگ یا وبسایت شماره یافته اند و وارد شده اند .

 • بعد از ورود به این سایت در گوشه سمت چپ صفحه SIGN IN  را بزنید و به صفحه ورود به گوگل وبمسترز مانند عکس زیر هدایت میشوید .
آموزش معرفی وبلاگ به گوگل
همانطور که در شکل بالا میبیند به جیمیل و رمز نیاز دارید در صورتی که از قبل جیمیل ساخته اید جیمیل و رمز خود را در کادر بالا وارد کنید و کلید SIGN IN را بزنید و در صورتی که از قبل جیمیل ندارید یک جیمیل برای خود بسازید و بعد در کادر بالا وارد کنید .

 • در سومین مرحله وارد صفحه زیر میشوید که در این جا گوگل 2 روش برای معرفی به شما پیشنهاد میدهد که سمت راستی برای معرفی وبلاگ مناسب میباشد و در سمت راست در قسمت مشخص شده آدرس سایتتان به صورت Http ://yourweblog.mihanblog.com وارد کنید که در قسمت یوروبلاگ اسم وبلاگتان و در قسمت بلاگ نام سرویس وبلاگدهی مانند بلاگفا یا میهن بلاگ و غیره را وارد کنید و در پایین کلید Continue را بزنید .
معرفی سایت به گوگل

 • در چهارمین مرحله بعد از یک لود کوتاه گوگل وارد صفحه زیر میشوید که در این قسمت گوگل به تمامی مدیران وبسایت ها و وبلاگ ها 4 گزینه برای وریفی کردن سایت ( تایید اینکه صاحب سایت خودتان هستید ) پیشنهاد میدهد .
اولین گزینه که مربوط به معرفی سایت هاست چون شما به هاست وبلاگتان دسترسی ندارید و فقط به قالب و ویرایش قالبتان دسترسی دارید . برای این منظور از دومین پیشنهاد یعنی Html tag استفاده میکنید
وریفی کردن سایت برای معرفی به گوگل


در این قسمت گوگل به شما یک کد میدهد که باید از این کد در قالب وبلاگتان استفاده کنید تا گوگل مطمن شود که وبلاگ متعلق به شماست .
این کد را در پایین تگ <head>  میذارید و بعد از آن ذخیره را میزنید تا قالبتان ذخیره شود و بعد از آن به سایت گوگل وبمسترز برگشته و در قسمتی که کد را کپی کردید پایینش کلید Varify را کلیک کنید و در این صورت گوگل قالبتان را چک میکند و در صورتی که کد را به درستی در قالب قرار داده نباشید در این صورت گوگل یک پیغام قرمز رنگ میدهد و باید دوباره تلاش کنید و در صورتی که درست گذاشته باشید یک پیغام سبز رنگ به شما میدهد که به معنای عبور از اعتبار سنجی گوگل میباشد .
اگر تا این مرحله به درستی انجام دادید به شما تبریک میگیم . وبلاگ شما به گوگل معرفی شده است .
و اما یک نکته خیلی مهم !!!
بعد از معرفی وبلاگ به گوگل در سمت چپ گوگل وبمسترز گزینه های زیادی را برای مدیریت وبلاگتان میبینید و هر کدام میزان بازدید یا کلمات کلیدی مورد استفاده بازدید کننده هایتان را نشان میدهد .
بعد از این گزینه یک گزینه به اسم سایت مپ ( Sitemap ) وجود دارد و به معنای نقشه سایت میباشد .
در واقع نقشه سایت معرفی تمامی پست ها ، گروه بندی ، برچسب ها و صفحات شما به صورت مرتب به گوگل میباشد . اگر صاحب سایت های وردپرسی هستید با استفاده از افزونه تهیه سایت مپ میتوانید این نقشه را ایجاد کرده و به گوگل معرفی کنید ولی وبلاگ ها به دلیل اینکه شما به هاست دسترسی ندارید به صورت خودکار نقشه سایتتان را ارائه میدهند و برای دست یابی  به آن در انتهای آدرس وبلاگتان کلمه sitemap/ را وارد کنید و اینتر را فشار دهید
در این صورت نقشه سایت شما ظاهر میشود و برای افزودن ان به گوگل به سایت گوگل وبمسترز رفته و در سمت چپ در گزینه های پایین دنبال Sitemap بگردید و واردش شوید .
در این مرحله چون قبلا وبلاگتان را به گوگل معرفی کرده اید گوگل آدرس وبلاگتان را نوشته و بعد از کلید / شما باید عبارت sitemap را اضافه کرده و ذخیره را بزنید تا گوگل تمامی پست ها و صفحات سایتتان را به صورت کامل بخواند . البته سرویس های وبلاگ دهی در ایران در ارائه نقشه سایت یکسان عمل نمیکنند .
بعضی از انها دارای کیفیت خوبی هستند و به زیبایی و نظم و ترتیب پست ها ، برچسب ها ، دسته ها و صفحات شما را به گوگل نشان میدهند و برخی دیگر فقط پست ها را معرفی میکنند و در این صورت فقط پست های شما در نتایج گوگل ایندکس میشوند .
در پست های بعدی در مورد کیفیت نقشه های سایت سرویس های وبلاگ دهی مختلف توضیح مفصل تری را ارائه خواهیم داد .
]]>
کولر گازی دیواری گری 2020-01-15T23:41:33+01:00 2020-01-15T23:41:33+01:00 tag:http://toblog.ir/post/3 پی وی کولر گازی دیواری گریگری یک برند محبوب تولید کننده انواع سیستم های گرمایش و سرمایش و لوازم منزل است که در طول چند سال فعالیت خود موفقیت های زیادی را چه در بین الملل و چه در بازار ایران بدست آورده است؛ در واقع اگر قصد تهیه یک کولر دیواری گازی را دارید قطعا این نام می تواند هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بهترین گزینه باشد.در مورد خرید کولر های گازی شما باید به چند اصل اساسی دقت داشته باشید، نخست این که کولر های گازی بر حسب BTU توان خود را در اختیار کاربر قرار می دهند، هر چه این عدد بالاتر کولر گازی دیواری گری

گری یک برند محبوب تولید کننده انواع سیستم های گرمایش و سرمایش و لوازم منزل است که در طول چند سال فعالیت خود موفقیت های زیادی را چه در بین الملل و چه در بازار ایران بدست آورده است؛ در واقع اگر قصد تهیه یک کولر دیواری گازی را دارید قطعا این نام می تواند هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بهترین گزینه باشد.

در مورد خرید کولر های گازی شما باید به چند اصل اساسی دقت داشته باشید، نخست این که کولر های گازی بر حسب BTU توان خود را در اختیار کاربر قرار می دهند، هر چه این عدد بالاتر باشد قطعا مصرف کولر گازی افزایش یافته و همینطور هزینه خرید آن نیز بیشتر می گردد.

https://backority.ir/images/145763.jpg

به هر حال در صورتی که قصد تهیه کولر گازی برای خانه و یا محل کار خودتان را دارید بهتر است که پیش از هر چیزی با بخش پشتیبانی فروش هر شرکت و یا فروشگاه تماس حاصل کرده و در این باره کسب اطلاع نمائید.

خرید کولر های گازی GREE

گری این تضمین را به شما می دهد که تمامی کولر های گازی دارای مناسب ترین رده مصرف انرژی هستند و در طراحی آن ها از بروز ترین اصول و همینطور مهندسی روز استفاده شده است که پاسخگوی نیاز های شما خواهدن بود.

به طور کلی در بازار ایران دو نوع کولر محبوبیت عظیمی بدست آوردند و قطعا یکی از آن ها اسپیلت می باشد. اسپیلت های دیواری جای کمی می گیرند و همینطور مصرف آن ها به مراتب کم تر از نسخه های پنجره ای است.

به هر حال این سیستم از گاز برای تولید سرما به کمک نیروی برق استفاده می کند. هر از چند گاهی کولر های گازی باید شارژ شوند و البته که اگر کولر را از برندی معتبر تهیه نکنید، نه تنها سرماسازی خوبی نخواهد داشت بلکه مصرف برق نیز به بالاترین حد ممکن می رسد و این به هیچ عنوان خبر خوبی نیست.

بخصوص این که کولر های گازی در هر شرایطی پرمصرف ترین دستگاه درخانه شما خواهند بود و استفاده مداوم از آن چیزی جز هزینه بالای برق برای شما در پی نخواهد داشت.

کارخانه گری در سال ۱۹۹۱ در شهر زوهای چین کار خود را در زمینه تهویه مطبوع آغاز کرده است و تا به امروز محصولات آن در بیش از ۲۰۰ کشور وجود دارد.

انواع کولر های گازی گری

ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع خانگی در این شرکت به بیش از ۶۰ میلیون دستگاه و ظرفیت تولید سالانه سیستم های تهویه مطبوع تجاری به ۵/۵ میلیون دستگاه، افزایش یافته است. شرکت گری دارای هشت مرکز تولید در سراسر دنیا بوده و تعداد کارکنان آن به ۸۰ هزار نفر می رسد.

https://backority.ir/images/199252.jpg

کمپانی گری بزرگترین تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع در دنیا است که به عنوان نمونه در سال ۲۰۱۳ از هر سه عدد سیستم تهویه مطبوع فروخته شده در جهان یکی از آن متعلق به گری بوده است.

این تولید کننده دارای ۵ مرکز تحقیقاتی بین المللی و داخلی و بیش از ۵۳۰  مرکز آزمایشگاهی است و مبلغ ۰.۶۳ میلیارد دلار در بخش تحقیق و توسعه سرمایه گذاری کرده است به طوریکه ۷۰۰۰ مهندس در زمینه تحقیق و توسعه (R&D) مشغول به کار هستند. از دیگر افتخارات این مجموعه دریافت بیش از ۱۲۰۰۰ امتیاز ثبت شده و ۴۰۰۰ اختراع است.

انتخاب کولر گازی از برند گری

دستگاه های تهویه مطبوع گری در پروژه های مهم جهان از قبیل بازی های المپیک ۲۰۰۸ پکن، استادیوم های ورزشی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی و همچنین پایگاه تله کام در هند مورد استفاده قرار گرفته است.

گری در همه جا

شعار سال ۲۰۱۳ است و به این مفهوم است که ما برای تمام کاربری ها، راهکار داریم. پشتوانه ی این شعار، کامل بودن سبد محصولات گری در صنعت تهویه مطبوع  از جمله انواع کولر گازی دیواری گری، چیلر، فن کویل، پکیج پشت بامی، هواساز، کولر اسانسور، تهویه دریایی و تصفیه هوا است.

https://backority.ir/images/406941.jpg

البته که اگر کولر های گازی از سیستم اینورتر استفاده کننده به مراتب مصرف برق کم تری خواهند داشت.

آب و هوا در عملکرد کولر گازی بسیار تاثیر گذار است برای مناطق جنوبی کشور که از آب و هوای بسیار گرم برخودار هستند باید کولرهای گازی با ظرفیت حداقل ۱۸۰۰۰BTU انتخاب کرد. این بسته به متراژ ساختمان افزایش می یابد.

]]>
وبلاگ و راه ساخت وبلاگ 2019-12-21T09:33:09+01:00 2019-12-21T09:33:09+01:00 tag:http://toblog.ir/post/2 پی وی وبلاگ و راه ساخت وبلاگاز نظر لغوی وبلاگ از دو کلمه وب و لاگ تشکیل شده است که به معنای ثبت رویداد روزانه است که آن را به اسم های دیگر نظیر تار نوشت یا تار نگار میخوانند .ولی به صورت عمومی در زبان کاربران اینترنتی آن را به اسم وبلاگ میشناسیم .امروزه هرکس میتواند به صورت رایگان یک وبلاگ برای خود بسازد و آن وبلاگ نمایان آن شخص و سلیقه و فرهنگ و سایر خصوصیت های اوست که در وبلاگ به نمایش می گذارد .در ایران وبلاگ نویسی از سال 1380 شروع شد و تا اکنون پیشرفت قابل توجهی داشته است .اکثر امکانات د وبلاگ و راه ساخت وبلاگ

از نظر لغوی وبلاگ از دو کلمه وب و لاگ تشکیل شده است که به معنای ثبت رویداد روزانه است که آن را به اسم های دیگر نظیر تار نوشت یا تار نگار میخوانند .
ولی به صورت عمومی در زبان کاربران اینترنتی آن را به اسم وبلاگ میشناسیم .
امروزه هرکس میتواند به صورت رایگان یک وبلاگ برای خود بسازد و آن وبلاگ نمایان آن شخص و سلیقه و فرهنگ و سایر خصوصیت های اوست که در وبلاگ به نمایش می گذارد .
در ایران وبلاگ نویسی از سال 1380 شروع شد و تا اکنون پیشرفت قابل توجهی داشته است .
اکثر امکانات در وبلاگ نویسی رایگان است ولی برخی سرویس ها با دادن فضای اختصاصی و امکانات حرفه ای هزینه هایی برای آن دریافت می کنند
اگر شما هم میخواهید یک وبلاگ نویس باشید اولین قدم برای نوشتن وبلاگ هدفتان است .
باید کاملا فکر کنید و ببینید هدفتون از ساختن این وبلاگ چیست ؟
حال به نمونه ای از این اهداف اشاره میکنیم  .
 برخی شرکت ها برای نمایش دادن محصولات خودشون برای کاربران در فضای اینترنت از وبلاگ استفاده میکنند چرا که هم رایگان هست و هم نوشتن پست و مطالب در آن بسیار ساده هست .
برخی افراد کلا به مشاغل خبر رسانی و خبرنگاری علاقه خاصی دارند و برای همین منظور وبلاگ خبری میسازند و گزیده خبرهای داخلی یا خارجی را در وبلاگ خود به نمایش میگذارند .
برخی وبلاگ شخصی میسازند و برای ثبت رویدادهای روزانشون از وبلاگ استفاده میکنند . مثلا عکس های مسافرت یا خاطرات یک گردش را در وبلاگ قید میکنند و دوستانش از آن  بازدید میکنند .
حال همه این موارد وبلاگ های ساده و شخصی هستند که هرکس مقداری اطلاع از اینترنت داشته باشد میتواند به طراحی وبلاگ ساده بپردازد .
ولی آیا هرکس میتواند وبلاگ حرفه ای بسازد ؟
به طور مسلم وبلاگ ساز حرفه ای مستلزم آموزش و گذاشتن وقت یا هزینه هست .
اکنون سرویس های وبلاگ دهی قدیمی و با امکانات خوب در کشورمان نظیر بلاگ ، بلاگفا ، میهن بلاگ ، بلاگ اسکای ، پرشین بلاگ ، فارسی بلاگ ، رزبلاگ طرفداران خاص خود را دارند . هرکدام امکانات خاصی دارند و هرکدام علاقمندان خاص خود را دارند .
به عنوان مثلا برای کسانی که از فایل هایی نظیر عکس در وبلاگشان استفاده میکنند و و نیاز به حجم بیشتری دارند بلاگ و فارسی بلاگ مناسب هستند چرا که به طور رایگان 2 گیگ فضای رایگان در پنل هر کاربر قرار میدهند .
برای کسانی که تصمیم به ساخت وبلاگ حرفه ای گرفته اند به امکانات بیشتری نیاز دارند و برای همین باید در انتخاب سرویس وبلاگ دهی خود بیشتر دقت کنند .
برای کسانی که حرفه ای کار میکنند اولین هدف بازدید کننده بیشتر است و برای همین باید وبلاگ آنها بهینه و بروز باشد .
در مورد بهینه بودن باید بدونید که منظور ما بهینه بودن وبلاگ برای موتورهای جستجو نظیر گوگل است که در اصطلاح به آن سئو ( seo ) میگویند .
در مورد آشنایی بیشتر با اصطلاح سئو وبلاگ روی لینک بالا روی سئو کلیک کنید .
حال که وبلاگ نویس تمام استانداردهای سئو را رعایت کرد و از طرف گوگل مطمن شد که وبلاگش برای گوگل به راحتی قابل خوانایی است باید به بازدیدکننده های خود نیز توجه کند !
بازدیدکننده های وبلاگ عامل پیشرفت وبلاگ هستند پس باید برای رفع نیازهای آنها بکوشد  .
پس پست هایی که در وبلاگ منتشر میکند باید با عنوان مناسب و جذاب و متن گیرا و با خوانایی دقیق باشد و در یک کلام یک مطلب مفید برای بازدید کننده ها ارائه دهد .
در آینده راجب اینکه کدام یک از سرویس های وبلاگ دهی مناسب برای سئو و وبلاگ حرفه ای است بیشتر توضیح خواهیم داد ، در این پست فقط با اصطلاح وبلاگ و راه ساخت وبلاگ بحث میکنیم .
در تمام سرویس های وبلاگ دهی در صفحه اول کلیدی به نام ساخت وبلاگ وجود دارد . با زدن این کلید میتوانید وبلاگ سازی را شروع کنید
برخی وبلاگ ساز ها برای شروع از شما شماره تلفن یا ایمیل یا جیمیل میخواهند و بعد از تایید شماره تلفن و جیمیل به شما اجازه ساخت وبلاگ میدهند که این هم یکی از قوانین برخی سایت های وبلاگدهی هست .
در سرویس هایی هم که نیازی به تایید شماره تلفن نیست به صفحه ساخت وبلاگ مانند صفحه زیر منتقل میشوید

راه ساخت وبلاگ
این عکس از سایت سرویس دهی بلاگفا گرفته شده است و در مورد سایر وبلاگ دهی ها اصلا نگران نباشید و همه آنها شبیه به هم هستند .
در مرحله اول باید یک نام کاربری برای خودتون انتخاب کنید . که این نام کاربری باید به صورت لاتین یا عدد باشد و حروف فارسی تایید نمیشوند .
در انتخاب این نام کاربری دقت کنید که یک نام کاربری مناسب با محتوای وبلاگتان انتخاب کنید چرا که این نام کاربری همان آدرس وبلاگتان خواهد بود .
در مرحله دوم و سوم باید یک رمز عبور وارد کنید به طوری که این رمز همیشه در ذهنتان باقی بماند . . این نام کاربری و رمز عبور در آینده برای ورود به پنل کاربریتان لازم خواهد شد .
در مرحله چهارم عنوان وبلاگ را باید مشخص کنید . عنوان وبلاگتان به هر حروفی باشد فرق ندارد ولی بهتر است فارسی بنویسید چرا که در موتورهای جستجو با همان عنوان شناخته خواهید شد .
در مرحله بعد نام نویسنده وبلاگ که نام خودتون است که میتوانید از یک اسم مستعار استفاده کنید .
در مرحله بعد شرح وبلاگ میباشد که در این قسمت باید یک توضیح کوتاه در مورد وبلاگتان بنویسید که وبلاگ شما در چه زمینه ای کار میکند .
در مرحله بعد ایمیل خصوصی را باید وارد کنید که این ایمیل را با دقت وارد کنید که اشتباه نوشته نباشید این ایمیل باید جز ایمیل های دائمی شما باشد و همیشه به آن دسترسی داشته باشید چرا که در موقع فراموشی رمز عبور در ورود به وبلاگتان رمز مجدد را به ایمیلتان ارسال خواهند کرد .
ایمیل نویسنده هم که اگر پر کنید یا نکنید مهم نیست ولی اگر بخواهید در وبلاگتان نمایش داده شود ایمیل نویسنده را پر کنید .
در مورد تعداد پست ها در صفحه اول سعی کنید همیشه عدد 10 را انتخاب کنید که استانداردترین عدد است چرا که با افزایش تعداد پست ها در صفحه اول زمان لود وبلاگتان افزایش خواهد یافت و همیشه به خاطر داشته باشید سرعت وبلاگ یا وب سایت برای بازدیدکنندگان خیلی حائز اهمیت است و اکثر کاربران در صورتی که سه ثانیه لود وبلاگتان طول بکشد بدون انتظار صفحه را خواهند بست و وبلاگ را ترک خواهند کرد.
بقیه موارد هم که سلیقه ای هستند که میتونید بنا به سلیقه خودتان نحوه نمایش زمان و تاریخ و آرشیو پست ها را در وبلاگ خود تنظیم کنید .

بعد از گذراندن این مراحل وبلاگ شما آماده میشود و میتوانید وبلاگ نویسی را شروع کنید . برخی از سرویس ها بعد از این صفحه به ایمیلتان رمز و نام کاربری یا یک لینک فعال سازی وبلاگ به ایمیل یا جیمیلتان ارسال میکنند که باید روی لینک در ایمیلیتان کلیک کنید تا وبلاگتان فعال شود .

]]>
سئو چیست ؟ سئو و بهینه سازی سایت 2019-12-15T01:53:21+01:00 2019-12-15T01:53:21+01:00 tag:http://toblog.ir/post/1 پی وی سئو چیست ؟ سئو ( seo ) مخفف کلمه Search Engine Optimization است که در لغت به معنای بهینه سازی موتور جستجو است .در واقع اگر بخواهیم با اصطلاح واقعی سئو آشنا شویم آن را به این صورت تعریف میکنیم :" بهینه سازی سایت با روش های صحیح و مثبت برای بالا بردن توانایی ها و رتبه سایت و نمایش در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو است "پس هیچ گونه فریب کاری در واژه سئو وجود ندارد .سئو و بهینه سازی سایتاهمیت سئو چیست ؟همانطور که میدانید اکنون در کل جهان کاربران برای یافتن موضوع مورد نظرشان به موتورهای جستجو

سئو چیست ؟


سئو ( seo ) مخفف کلمه Search Engine Optimization است که در لغت به معنای بهینه سازی موتور جستجو است .
سئو چیست ؟

در واقع اگر بخواهیم با اصطلاح واقعی سئو آشنا شویم آن را به این صورت تعریف میکنیم :
" بهینه سازی سایت با روش های صحیح و مثبت برای بالا بردن توانایی ها و رتبه سایت و نمایش در رتبه های بالاتر موتورهای جستجو است "
پس هیچ گونه فریب کاری در واژه سئو وجود ندارد .

سئو و بهینه سازی سایت

اهمیت سئو چیست ؟
همانطور که میدانید اکنون در کل جهان کاربران برای یافتن موضوع مورد نظرشان به موتورهای جستجو نظیر گوگل ، بینگ و یاهو مراجعه میکنند .
یا کسانی هستند که برای خرید های اینترنتی خودشون به موتورهای جستجو مراجعه می کنند و در مرورگرها به طور پیش فرض این موتورهای جستجو وجود دارند و با سرچ کلمه نتایج های کلمه جستجو شده را به کاربر نمایش می دهند .
کاربران هم فقط به صفحه اول جستجو علاقه دارند و اکثر مواقع به سه لینک اول جستجو شده در موتور جستجوگر وارد میشوند .
حالا برای اینکه با کلمه ای که مدنظرمان است و بخواهیم موتورهای جستجو با سرچ کلمه کلیدی مارا در آن سه لینک اول نشان دهد اهمیت سئو خودش را نشان میدهد . برای آمدن به این سه لینک اول باید سایتمان کاملا بهینه شده باشد .


دوستان عزیز حالا که به معنای سئو  آشنا شدیم اکنون میخواهیم ببینیم سئو سایت به چند قسمت تقسیم میشود و به چه عواملی بستگی دارد ؟

سئو کلاه سفید :
همانطور که از اسم سئو کلاه سفید پیداست به معنای استفاده از روش ها ، فنون و تکنیک های بهینه سازی به شکل صحیح ، مثبت و بدون استفاده از نقطه ضعف های گوگل  که این نوع سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو ارزش بسیار زیادی دارد
سئو کلاه سیاه :
سئو کلاه سیاه برعکس کلاه سفید است و به معنای استفاده از تکنیک های فریبنده و استفاده از نقطه ضعف های گوگل برای بهینه سازی سایت میباشد که این نوع سئو تاثیر مثبتی در سایتمون نخواهد داشت و گوگل یا هرموتور جستجوگر دیگر هرچند وقت یک بار سایت هایی که از این نوع سئو استفاده کردند را تنبیه میکند و به نتایج صفحات آخر میبرد .


عوامل موثر در سئو سایت
این عوامل را میتوانیم به دو دسته تقسیم کنیم :
سئو درون صفحه ای :
سئو درون صفحه ای به معنای نوشتن کدها و استفاده صحیح از کلمات کلیدی و بهینه سازی عکس ها و متن و ویدئوهای سایت و استفاده از مطالب روز و فاقد کپی شده از سایت های دیگر میباشد .
سئو برون صفحه ای :
سئو برون صفحه ای به مجموعه عوامل خارجی که نقش بسزایی در بالا بردن رتبه سایت ما در نتایج جستجوی موتور جستجوگر دارند گفته میشود به عنوان مثال استفاده از بک لینک هایی که سایر سایت ها یا شبکه های اجتماعی به سایت ما میدهند از نوع سئو برون صفحه ای محسوب میشود .

عوامل موثر در سئو درون صفحه ای :
 1.  استاندارد سازی کد نویسی و رعایت اصول سئو در طراحی
 2.  بهینه سازی سرعت لود سایت و بالا بردن سرعت سایت
 3. استفاده از قالب ریسپانسیو
 4.  شناسایی کلمات کلیدی مهم در حیطه کاری شما
 5.  یافتن کلمات مترادف برای کلمات کلیدی مورد نظرتان
 6.  آنالیز و بررسی سایت های رقبا در کلمات کلیدی خاص
 7.  تولید محتوای جدید و ارزشمند برای کاربران سایت
 8. لینک دهی داخلی سایت ، برچسب گذاری ها و دسته بندی های سایت

عوامل موثر در سئو برون صفحه ای :
 1.  فعالیت در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک ، توئیتر ، لینکدین و ...
 2. فعالیت در فروم ها و انجمن های سایت هایی با رتبه های بالا
 3. کامنت گذاری صحیح در سایت ها و استفاده از لینک سایتتان در کامنت ها
 4. خرید بک لینک یا رپورتاژ آگهی و تبلیغاتی
ناگفته نماند که سئو یک فرآیند زمان بر و تدریجی است و در زمان سریعی نتایج سئو سایت مشخص نمیشود . چون عوامل زیادی هستند که گوگل باید بررسی کند به عنوان مثلا کاربر با ورود به سایت شما گوگل همه فعالیت های کاربر را دنبال میکند و رضایت کاربر از سایت را میسنجد و کلیک هایی که کاربر بر روی لینک های درون سایت میکند را بررسی میکند . پس زمان بسیار زیادی برای سئو و بهینه سازی سایت لازم است .

برای دریافت مشاوره بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید
تماس با مدیر سایت

دوستان عزیز نکاتی که برای سئو سایت ارزشمند هستند رو به صورت مختصر و مفید میگیم
اولا همیشه در فرستادن مطالب سایت دقت کنید و مطالب یا مقاله هایی که در سایت های دیگر هستند هرگز کپی نکنید چون گوگل این کپی را در سریعترین زمان شناسایی میکند و در صورت وجود داشتن مطالب سایت شما در داده های گوگل سریعا شناسایی میشوید و رتبه سایتتان پایین می آید . محتوی ارزشمند نقش بسیار موثری در بهینه سازی سایت و سئو درون صفحه ای سایت شما دارد
دوما به این فکر نکنید که  اگر بک لینک های زیادی بخرید رتبه سایت شما بالا میرود . بک لینک هایی که تهیه میکنید باید با ارزش و از سایت هایی با رتبه های بالاتر باشند و به مطالب سایت لینک دهنده دقت کنید که کپی شده نباشند .
هرروز با اختصاص دادن یک ساعت فعالیت در شبکه های اجتماعی و انجمن هایی که به سایت شما مربوط میشوند فعالیت کنید و به سوالات کاربران انجمن و شبکه های اجتماعی پاسخ کامل و شفاف دهید  و در پست های خود لینک هایی تولید کنید و به قسمت های مختلف سایتتان لینک دهید و همه لینک ها را فقط به یک صفحه ندهید.
سوما سعی کنید برای رضایت و پسندیدن کاربران پست انتشار کنید نه گوگل .
چهارما در صورتی که مقاله هایی با ارزش تولید کنید که حاص تجربه و دانش قبلی خودتان است گوگل آنها را تشخصی میدهد و همچنین سایت های بزرگترین بدون اینکه شما متوجه شوید به شما بک لینک میدهند .
پنجما همیشه از بک لینک های فالو استفاده نکنید از بک لینک های نو فالو هم استفاده کنید .
البته در مورد بک لینک های فالو و نوفالو در آینده بحث مفصل تری خواهیم داشت .
ششما کاربرانی که از سایت هایی با مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنند از افزونه های یواست سئو یا سایر افزونه های بهینه سازی سایت استفاده کنید که در اینجا ما یواست سئو را بهتر از همه میدانیم .
هفتما در سایتتان حتما نقشه سایت ( sitemap ) درست کنید . درسایت های وردپرسی بهترین افزونه برای این کار google xml sitemap هست که میتوانید صفحات مختلف سایتتان رتبه بندی کنید و از ایندکس صفحات خاصتان جلوگیری کنید .
هشتما حتما از خدمات گوگل وبمستر استفاده کنید و کلیک هایی که در نتایج جستجو بر سایت شما وارد میشوند را بررسی کنید و روی آن کلمات کلیدی بیشتر کار کنید .

سئو وبلاگ

سئو وبلاگ نیز مشابه سئو سایت ها میباشد ولی امکانات کمی محدود است به عنوان مثال باید برای معرفی سایت به گوگل فقط از روش تگ گذاری در قالب وبلاگ استفاده کرد یا برای تولید نقشه سایت خود وبلاگ یک نقشه سایت پیشفرض تولید میکند .
البته سرویس های وبلاگ دهی بیشترشان در این زمینه موفق بوده اند و نقشه سایت های بسیار بهینه تری را تولید میکنند .
استفاده از تگ های h1 تا h6  در قالب وبلاگ از عوامل موثر در بهینه سازی وبلاگتان خواهد بود
استفاده از متن جایکزین و عنوان برای عکس های وبلاگ نیز از عوامل موثر در بهینه سازی وبلاگ است  که همان تگ های alt  و title نامیده میشوند
در صورتی که برای سئو وبلاگتان نیاز به مشاوره داشتید یا سئو وبلاگتان را خواستید به ما بسپارید از طریق تماس با ما در ارتباط باشید
سئو چت روم
چت روم ها هم که یک صفحه قالب ورودی دارند که این صفحه برای گوگل بسیار حائز اهمیت است و مطالبی که در بالا گفته شد در مورد سئو چت روم نیز صدق میکنند به جز قسمت افزونه ها که مخصوص سایت های وردپرسی هستند .
در صورت نیاز به سئو چت روم نیز از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید
امیدوام این مطالب مفید واقع شده باشد

]]>